Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum energetyczne: Naciągają na \"tańszą\" energię

Utworzony przez janek, 3 czerwca 2011 r. o 11:32 Powrót do artykułu
dlaczego taka firma ma prawo bytu na rynku(płaci podatki,ma biuro),czy aż tak bardzo różni się od wyłudzaczy na ''wnuczka'' czy innych,ci bez papierologi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama strasza kobieta podpisała, za niby tańszy prąd, potem to odkręciłem z trudem, rok spokoju a tu nagle przysyłają do płacenia jakiś rachunek za gaz, i teraz wydzwaniają windykatorzy pare razy dziennie... no pierniczone oszuści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama głupia naiwna też dała się naciągnąć na te gadki o błękitnej energii, tak ją omotali że podpisała umowę, jak zorientowała się, to szybko odkręciłyśmy wszystko, pani jak zadzwoniła z potwierdzeniem była bardzo niemiła! Omijacie to z daleka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem skłonny wdać się w tę dyskusję, ponieważ pod koniec września odwiedzili mnie państwo z Energetycznego Centrum, a dokładniej z marki Energia Dla Domu. Po wytłumaczeniu kwestii które mnie obowiązywały (byłem zainteresowany zakupem prądu i gazu) podpisałem umowę. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z kontrahenta. Prowadzę działalność gospodarczą, w związku z tym umówiłem się na spotkanie w sprawie dostarczania energii dla mojej firmy. Zostałem umówiony kulturalnie na spotkanie, oferty okazały się bardzo zadowalające, biorąc pod uwagę profesjonalizm przekonałem się, że wszystko przebiega idealnie. Polecam wszystkim. Wreszcie możemy dokonywać wyboru w takich kwestiach. Należy się cieszyć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma zadnych ukrytych kosztow. Myslalam ze to jakies oszustwo, postanowilam jednak sprobowac. Okazalo sie, ze place mniejsze rachunki za gaz. Ja polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy już 2016 rok, i myślałem, że firma już się nauczyła po nauczkach z UOKIK. Niestety - mam wg nich do zapłacenia kilka razy tyle co u poprzedniego sprzedawcy za gaz, brak rozwiązania problemu, nadpłatę, nie ma tam z kim kompetentnym rozmawiać i pierwszy raz w życiu komornika na głowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko naciągają na "tańszy prąd", ale tez na pakiet medyczny Lux Med, w ogóle jako firma nie przestrzegają zapisów jakie mają w umowie, na dodatek sami te zapisy negują. Konsultanci niemili, niedouczeni i niekompetentni. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!! Czekam aż zakończy mi sie umowa na dostawę energii elektrycznej i żegnam się z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również pozwolę wdać się w tą dyskusje, do mnie również przyszli z Centrum Energetycznego Energia dla Domu. Postanowiłem ich wysłuchać. Wytłumaczyli wszystko jasno że będę miał dwie faktury i że zniknie logo PG. Postanowiłem spróbować. Jak narazie jestem zadowolony jest tak jak miało być mam juz 3 fakturę od nich i ceny są naprawdę niższe ! Jeden raz się zdażyło że było opóźnienie w przyjściu faktury jaieś dwa dni ale to nic wielkiego ;) Ludzie nie mylcie Energetycznego Centrum z jakimiś innym formami. Bo ta firma została dopisana pod rzetelną firme. Także Polecam bo warto rachunki są niższe i to sporo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam uwagę na kilka niuansów. Nieuczciwym jest wobec klienta nierzetelne informowanie klienta o sposobie rezygnacji z umowy. Podają, że należy ich uprzedzić na 3 m-ce wcześniej o rezygnacji z umowy, nie informują, że klient musi zwracać 25 złotych za każdy miesiąc do zakończenia danej umowy. Kwota np.: za 2 lata 600 zł. Korzystają z firmy kurierskiej INPOST, która ma w zwyczaju dostarczać awiza do odbioru dokumentów, faktur. Kurierzy mają zwyczaj nieużywania domofonów i trzeba ganiać po punktach aby odebrać awiza licho wie gdzie. Jest to duży problem dla ludzi starszych, niesprawnych mieszkających w mniejszych miastach. Firma nie wysyła na czas dokumentów, tłumaczy często, że zaginęły. Solidny płatnik czeka na duplikaty dokumentów. A tu niespodzianka, najpierw otrzymuje telefon z Kancelarii adwokackiej, że jest winien, że nie zapłacił, że jak dziś nie zapłaci to odłączą gaz, że poniesie dodatkowe duże koszty, że połączenie na numer infolinii 801450550 jest możliwe tylko z telefonu stacjonarnego. To HORROR, starszym ludziom funduje ta firma niebezpieczny stres. Firma zapewniała, że rachunki za gaz będą niższe; niestety, pomimo niezbyt mroźnej tegorocznej zimy rachunki są nawet wyższe w porównaniu za podobny poprzedni okres poboru. Aż strach myśleć jak wysokie będą potem. Firma Centrum Energetyki nagrywa wszystkie rozmowy z klientami. Dlaczego więc nie ma korelacji między Kancelarią ściągającą windykację a tym Centrum. Myślę, że tym wszystkim winien zająć się Urząd Ochrony Konsumentów. Starszym ludziom niepotrzebne są takie stresujące sytuacje. WNIOSEK : PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zmieniłem dostawcę prądu na Axpo i od ponad roku co miesiąc mam znacznie niższe rachunki niż wcześniej. Śmiało mogę polecić - nie wszyscy to oszuści. Tani prąd jest w zasięgu każdego, jednak trzeba uważać i nie wpuszczać domokrążców itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem niestety klientką Energetycznego Centrum. Moja droga przez mękę zaczęła się pod koniec lutego 2016 r, kiedy dostałam sms z EC, że jakoby zalegam z płatnością ubezpieczenia na kwotę 31,32 zł, zaznaczam, że płatność ta została zapłacona w terminie. zadzwoniłam więc do EC z prośbą o informację, przekazano mi, że faktycznie kwota jest opłacona, bez opóźnienia z mojej strony, przez 2 tygodnie miałam spokój, następnie znów zaczęły się SMS o tej samej treści, znów więc zadzwoniłam do EC z prośbą o wyjaśnienie, dostałam tą samą informację - nie zalegam, jest wszystko o'k. łącznie telefony kosztowały mnie więcej niż ten rachunek. po kolejnym SMS napisałam oficjalną reklamację, opisując problem, dostałam odpowiedź 13,04,2016 ;"Dziękujemy za wiadomość. Pragniemy poinformować, że wśród naszych Klientów wystąpił duplikat numeru telefonu. Przesłaliśmy prośbę o weryfikację danych kontaktowych, informujemy także, iż na dzień 13.04.2016 r. nie posiada Pani na swoich umowach żadnych zaległości. " następnie - znów dostawałam SMs o tej samej treści, kolejna odpowiedź ze strony EC z 10,05,2016 "Informuję, iż na dzień 10.05.2016 r. na Państwa koncie nie widnieje żadno zadłużenie. (PISOWNIA ORYGINALNA Z MAILA, ABY KTOŚ MNIE NIE POSĄDZIŁ O DYSORTOGRAFIĘ) Wyjaśniam, iż wiadomość sms została wygenerowana w systemie w momencie gdy nie były jeszcze zaksięgowane na koncie Państwa wpłaty. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy." nadmienię, że kwota ta była zapłacona przed 27,02,2016 r. Po czym - znów SMS-y o tej samej treści, po 2-3 sztuki tygodniowo, kolejne zgłoszenie mailowe, kolejna odpowiedź EC z dn.13,05,2016 r."Dziękujemy za wiadomość. Pragniemy poinformować, że usunięto rzeczony numer znajdujący się na koncie innego klienta. Pragniemy przeprosić za niedogodności. " miałam nadzieję, że to koniec, a tu dziś SMS z firmy windykacyjnej, bo okazało się, że EC sprzedało "mój dług" firmie - easy debt ns fiz. Czy muszę to komentować? Przekazali bezpodstawnie mój prywatny nr telefonu, jeszcze tylko komornika brakuje..... Jeśli potrzebujecie nękania i traktowania Was jak złodziei i naciągaczy - podpisujcie umowę z EC, a kto jest mądry, będzie omijał tą firmę szerokim łukiem. ja tylko czekam - jeszcze rok - i szybko rozwiążę umowy i NIGDY WIĘCEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się nabrać na ich tansze rachunki.To banda złodziei !! Wszystko coo tanie okazuje się drogie !!! OSTRZEGAM WAS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jeszcze dodaja przy umowach ze dodatkowo będziecie placic za przesyl pradu Tauronowi co miesiąc !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
квартиры в минске посуточно снять квартиру в минске посуточно снять квартиру в минске аренда квартир в минске снять квартиру на сутки. квартиры в минске посуточно без посредников снять жилье в минске квартира на сутки в минске квартира на сутки в минске без посредников квартира однокомнатная на сутки минск снять квартиру сутки минском районе аренда квартир в минске на сутки квартира на сутки в центре минска квартира на сутки минск независимости 1 комнатная квартира минске на сутки. квартиры на сутки в минске цены квартира на сутки минске сдам квартира сутки минске квартира на сутки минске фрунзенский сниму квартиру суток минске снять дешевую квартиру минске сутки квартира сутки минск победителей снять квартиру на сутки в центре минска минск квартира на сутки - посуточно минск.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
квартиры в минске посуточно снять квартиру в минске посуточно аренда квартир в минске посуточно квартира в минске недорого аренда сутки минск. квартиры в минске посуточно без посредников снять жилье в минске квартира на сутки в минске квартира на сутки в минске без посредников снять квартиру на сутки минск без посредников снять квартиру сутки минском районе аренда квартир в минске на сутки квартира на сутки в центре минска 1 комнатная квартира сутки минске квартиры сутки г минск. квартиры на сутки в минске цены квартира на сутки минске квартира на сутки минск партизанский квартиру сутки часы минск снять квартиру сутки минске снять дешевую квартиру минске сутки квартира сутки минск победителей снять квартиру на сутки в центре минска квартира сутки минск возле жд вокзала снять квартиру в минске посуточно.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
квартиры в минске посуточно снять квартиру в минске посуточно аренда квартир в минске посуточно аренда квартир в минске жилье на сутки в минске. квартиры в минске посуточно без посредников снять жилье в минске квартира на сутки в минске снять недорогую квартиру минске сутки квартира однокомнатная на сутки минск снять квартиру сутки минском районе аренда квартир в минске на сутки квартира на сутки минск дешево 1 комнатная квартира сутки минске 1 комнатная квартира минске на сутки. квартиры на сутки в минске цены квартира на сутки минске квартира на сутки в минске с джакузи двухкомнатная квартира минске сутки сниму квартиру суток минске снять дешевую квартиру минске сутки квартира сутки минск победителей квартира на сутки минске возле вокзала квартира на сутки в минске фрунзенский район снять квартиру в минске посуточно.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
квартиры в минске посуточно снять квартиру в минске посуточно посуточно минск аренда квартир в минске аренда сутки минск. квартиры в минске посуточно без посредников снять жилье в минске квартира на сутки в минске недорого снять квартиру минске сутки посредников квартиры на сутки минск недорого без посредников снять квартиру сутки минском районе аренда квартир в минске на сутки квартира на сутки минск дешево дешевые квартиры на сутки в минске квартиры на сутки минск от хозяев. квартиры на сутки в минске цены квартира на сутки минске квартира на сутки минск партизанский квартира сутки минске уручье снять квартиру сутки минске снять дешевую квартиру минске сутки квартира сутки минск победителей снять квартиру на сутки в центре минска снять квартиру сутки минск с джакузи - посуточно минск.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
квартиры в минске посуточно снять квартиру в минске посуточно снять квартиру в минске квартира на сутки недорого снять квартиру на сутки. квартиры в минске посуточно без посредников снять жилье в минске снять квартиру в минске на сутки снять квартиру минске сутки посредников квартиры на сутки минск недорого без посредников снять квартиру сутки минском районе аренда квартир в минске на сутки 1 квартира минске сутки квартира на сутки минск независимости квартиры сутки г минск. квартиры на сутки в минске цены квартира на сутки минске однокомнатные квартиры в минске на сутки недорого квартира сутки минске уручье сниму квартиру суток минске снять дешевую квартиру минске сутки квартира сутки минск победителей снять квартиру на сутки в центре минска квартира сутки минск возле жд вокзала - посуточно минск.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
квартиры в минске посуточно снять квартиру в минске посуточно аренда квартир в минске посуточно квартира в минске недорого - квартиры посуточно в минске недорого. квартиры в минске посуточно без посредников снять жилье в минске снять квартиру в минске на сутки снять квартиру в минске на сутки недорого - квартира сутки минском районе снять квартиру сутки минском районе аренда квартир в минске на сутки квартира на сутки минск дешево вип квартира на сутки минск 1 комнатная квартира минске на сутки. квартиры на сутки в минске цены квартира на сутки минске квартира на сутки в минске с джакузи квартира сутки минске уручье сниму квартиру суток минске снять дешевую квартиру минске сутки квартира сутки минск победителей квартира на сутки минске возле вокзала квартира сутки минск возле жд вокзала снять квартиру в минске.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
квартиры в минске посуточно снять квартиру в минске посуточно снять квартиру в минске аренда квартир в минске жилье на сутки в минске. квартиры в минске посуточно без посредников снять жилье в минске недорогие квартиры минске сутки снять недорогую квартиру минске сутки снять квартиру на сутки минск без посредников снять квартиру сутки минском районе аренда квартир в минске на сутки квартира на сутки в центре минска 1 комнатная квартира сутки минске - квартира сутки минске . квартиры на сутки в минске цены квартира на сутки минске квартира на сутки минск партизанский квартира на сутки минске фрунзенский - квартира на сутки в минске заводской район снять дешевую квартиру минске сутки квартира сутки минск победителей снять квартиру в минске на сутки дешево снять квартиру сутки минск с джакузи квартиры в минске посуточно.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...